Saha Hizmetlerimiz

Saha Onarım Hizmetlerimiz

Teknolojik cihazlar, özünde elektronik aletlerdir. Elektronik bilimi gelişmeden teknoloji de gelişemezdi. O yüzdendir ki elektronik, teknolojinin üretimlerin yapılmasına vesile olmuştur. Elinizde bulundurduğunuz hemen her türlü teknolojik cihazda elektronik kart sistemi bulunur. Görünmeyen tarafında elektronik sistemin bulunduğu cihazlar, elektronik kartlar olmadan çalışamaz hale gelmiştir.

Elektronik kart tamir cihazları sayesinde, elektronik kartınızın sorununu belirleyebilir, sorununuza çözüm bularak elektronik kartınızın tekrardan çalışmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızdaki sorunu belirlemek adına, sorunun nasıl oluştuğuna dair bir rapor oluşturmanız gerekebilir.

Örneğin; sorun elektrik kesintisinden sonra olduysa ona göre çözüm yöntemleri arayabilirsiniz. Eğer cihaz darbe aldıktan sonra arızalandıysa ona göre çözümler arayabilirsiniz. Burada dikkat çekmek istenilen nokta cihazınız için en doğru çözümü bulmak için, sorunun net olarak belirlenmesidir.

Saha Hizmeti Nedir ?

 

Saha Hizmeti bozulan ürünün yerinde gidilip bakılarak gerekli müdahalelerin yapılmasıdır. Bu hem zaman hem de maliyet kaybını en aza indiren durumlardan biridir. Yerinde müdahale sayesinde ürünün taşınma esnasında herhangi başka bir sorunla karşılaşma riski gibi pek çok sıkıntı da ortadan kaldırmaktadır.

Ayrıca saha Hizmeti müşteri memnuniyetinin en yüksek düzeyde tutulması için gerekli olmaktadır. Bu sayede maliyet düşer ve hem firma hem de müşteri için iyi bir olanak olmaktadır. Bunun farkında olan Cihatek firması saha çalışması ve hizmetleri konusunda her zaman daha iyiye gidecek şekilde çalışmalar yapmaktadır.

 

Müşteri Memnuniyeti

 

Her türlü teknik donanım ve tecrübe ile sahada hizmet çalışmalarında onarım ve bakımı yapılacak olan ürünün teknik bilgilerini en iyi şekilde bilen ve sorunu en iyi şekilde anlayan bir kadroya sahip olan Cihatek firması müşterinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek ve en kısa sürede cihazın kullanılabilir hale gelmesi için çalışmaktadır.

Cihatek firması için önemli olan nokta cihazın verimliliğinin artması , en kısa sürede işlevine geri dönmesi ve teknik bir aksaklık yaşanmamasıdır. Bu konuda her zaman kendini geliştiren ve kadrosuna gerekli eğitimleri vererek elektronik ürünler konusunda uzmanlaşmaktadır.

Bu sayede müşterinin ihtiyaçlarına yeterli olarak cevap verirken  elektronik ürün içerisinde olası çıkabilecek sorunları fark ederek  gerekli önlemlerin alınmasını da sağlar. Bu sayede müşterinin daha sonra başka sorunlar ile karşılaşması ve sıkıntı yaşaması ortadan kaldırılmış olur .