Mühendislik Hizmetlerimiz

Mühendislik Hizmetlerimiz

Cihatek firması elektrik ve  elektronik montaj ve mühendislik hizmetlerini en başarılı ve kalite standartlarına uygun bir şekilde yapmakta  müşteri istekleri doğrultusunda hizmet verip, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmaktadır.

Yapılan işlerdeki kalite seviyesi daima ilerleyerek firmanın  piyasadaki rekabet gücünü ileri seviyelere taşımak için çalışmaktadır. Kalite Yönetim Sistemi’nin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi için gerekli her türlü eğitimler ve bilgilendirmeler yapılmıştır. Cihatek  bünyesindeki mühendis, tekniker ve işçi kadrosu işini severek yapmakta ve ülkemizin teknolojik gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Mühendislik Alanlarımız

 

Cihatek firması bünyesinde elektronik mühendisi, tasarım mühendisi, yazılım mühendisi  ve  makine mühendisi hizmetlerini barındırır.

 

  • Elektronik Mühendisi; elektrik ve elektronik mühendisliği alanında eğitim alan, elektriğin bulunduğu alanda ve daha geniş alanlardaki dağılımı ile yakından ilgilenen, elektronik aletlerin, iletişim sistemlerinin çalışması ve geliştirilmesi için de denetlemeler yapan kişilere verilen unvandır. Elektronik mühendisleri, portatif müzik çalarlardan küresel konumlandırma sistemlerine , yayın ve iletişim sistemleri gibi elektronik donanımlar tasarlar ve geliştirir. Cihatek firması olarak her türlü mühendislik hizmetlerini en iyi şekilde sunmak için alanında uzman pek çok mühendis ile çalışmaktadır.
  • Tasarım Mühendisi; İnşaat, yazılım alanı, makine ve makinelere bağlı araçlar üzerinde ve daha farklı sektörlerde ilk taslak oluşturma, bu taslağı geliştirme ve projenin yönetimi gibi alanlarda çalışır. Farklı alanlarda oluşan sorunlara yönelik yeni çözümler üretmek adına çalışır.

 

Mühendislik Hizmetlerinin Kapsamları Nelerdir?

 

Alanında deneyim edinmiş mühendisler ve bu mühendislerin profesyonel danışmanlarından oluşan Cihatek firma kadrosu size yüksek hizmet kalitesi sunar. Giderlerin her zamankine oranla azaltılması ve bu kapsamda da verimliliğin en üst seviyeye çıkarılması Cihatek firmasının mühendislik hizmetlerinin ilk hedefi arasında yerini alır. Cihatek firması vermiş olduğu yüksek performans ve hızlı teslimatlı mühendislik hizmetleri ile istediğiniz neticeye varmanızı sağlar.